• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2018/2019

      • Celoštátne kolo

          • Tomáš Trudič

          • Úspešná účasť
          • IQ Olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • Úspešná účasť
          • Čo vieš o hviezdach? · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • 1. miesto
          • Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Martin Seman

          • 1. miesto
          • Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • Krajské kolo

          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Krajské kolo · 2018/2019
          • Nelly Mihaliková

          • 3.miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Krajské kolo · 2018/2019
      • Okresné kolo

          • Norbert Talarovič

          • Laureát
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Anna Havrillová

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Natália Novická

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Samuel Matisovský

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Soňa Skladaná

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Dávid Červeňák

          • Ocenení
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
          • Emma Mária Bujňáková

          • 3.miesto
          • Slávik Slovenska 2019 · Okresné kolo · 2018/2019
          • Lucia Triščíková

          • 1. miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Norbert Talarovič

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2018/2019
          • Dávid Červeňák

          • 3.miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Norbert Talarovič

          • 1. miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Nelly Mihaliková

          • 1. miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • 1. miesto
          • Čo vieš o hviezdach? · Okresné kolo · 2018/2019
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 22. 4. 2024
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje