• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2017 / 2018

      • Okresné kolo

          • up

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Samuel Tomáš Jacko

          • 3.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2017 / 2018
      • Školské kolo

          • ŠKD

          • účasť
          • Priateľský zápas vo futbale · Školské kolo · 2017 / 2018
          • žiačky 2.A a 3.B

          • účasť
          • Tanec v nás · Školské kolo · 2017 / 2018
          • Adriana Farkašová, Johana Straková

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017 / 2018
          • Filip Vaňo, Denis Korinek

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017 / 2018
      • Domáce kolo

          • up

          • 5.miesto
          • Zober loptu nie drogy · Domáce kolo · 2017 / 2018
      • 2016 / 2017

      • Celoštátne kolo

          • žiaci 6. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016 / 2017
          • žiaci 4. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016 / 2017
      • Okresné kolo

          • Slávka Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Lúcia Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Zdenka Semančíková

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Miroslav Pekár

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Norbert Talarovič

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Branislav Stanko

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Nelly Mihaliková

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • T. Dudičová, Z. Semnčíková, K. Genčúrová, T. Baňasová, A. Hrabčáková, L. Džubáková, V. Kravcová, D. Čekanová, S. Štofaníková, N. Karaffová

          • 5.miesto
          • Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • B. Stanko, T. Šulík, Ľ. Pagurko, J. Straka, S. Pribol, S. Tkáč, D. Greš, S. Turák, F. Mišenko, D. Žilka

          • 4.miesto
          • Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016 / 2017
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 18. 6. 2018