• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2017 / 2018

      • Regionálne kolo

          • Adriana Farkašová

          • úspešný riešiteľ
          • Chemická olympiáda · Regionálne kolo · 2017 / 2018
      • Celoštátne kolo

          • Šefan Roba, Tomáš Trudič, Martin Seman, /4. A/, Martin Kuchár /5. A/ Samuel Bucko, Marek Štofánik /7. A/, Juraj Gabzdil, Juraj Karniš /8. A/ pod vedením trénera Ing. Marek Štofánika

          • postup do finále
          • Firs lego league 2017/2018 · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
          • žiaci 9. ročníka

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
      • Krajské kolo

          • Filip Vaňo, Denis Korinek, Michal Bilsky

          • 2.miesto
          • Stolný tenis · Krajské kolo · 2017 / 2018
          • Adriana Farkašová

          • 3.miesto
          • Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2017 / 2018
          • tím Primaškolák

          • kvalifikácia do semifinále
          • Firs lego league 2017/2018 · Krajské kolo · 2017 / 2018
          • tím Primaškolák

          • 3.miesto
          • Firs lego league 2017/2018 · Krajské kolo · 2017 / 2018
      • Okresné kolo

          • Sophie Lazorová

          • 1.miesto
          • Pytakoriáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1.miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Čo vieš o hviezdach · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Norbert Talarovič

          • 1.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Nelly Mihaliková

          • 2.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Natália Novická

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Klaudia Genčurová

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • up

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
          • Samuel Tomáš Jacko

          • 3.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2017 / 2018
      • Školské kolo

          • žiačky 2.A a 3.B

          • účasť
          • Tanec v nás · Školské kolo · 2017 / 2018
          • Adriana Farkašová, Johana Straková

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017 / 2018
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Nedeľa 27. 5. 2018