• Zábava so šarkanmi

• V piatok 24.09. sme sa s ŠKD vybrali na Šanec. Vietor fúkal parádne. Naše šarkany leteli až k nebu. Ďakujem pani vychovávateľkám za super zážitok.

Dáša 3.A

Boli sme na šarkaniáde na Šanci. Mala so šarkana s Elsou. Boli tam 1.A, 2.A, 3.A, aj mamky a ockovia. Strašne tam fúkal vietor, tak nám šarkany leteli super vysoko. Dokonca jeden uletel. Bolo tam stršne super a na konci sme dostali cukríky.

Sabínka 3.A

• Deň otvorených dverí mesta Sabinov

• Dňa 27.9.2021 sa naša škola stala súčasťou histórie mesta Sabinov, ktoré organizovalo prvýkrát Deň otvorených dverí pre verejnosť.

Vyjadrenia žiakov:

Páčilo sa mi ako to mali všetko pripravené. Program mali premyslený.

Páčilo sa mi, že náš hovorca Juraj Vrábel a aj primátor s nami srandovali a porozprávali nám rôzne zaujímavosti. (Vratko, 8.A)

Mne sa páčilo na DOD, že som videl primátora a že nám dovolili nakuknúť do kancelárií. ( Števo, 8.A)

• Imatrikulácia

• V piatok 17. 9. 2021 sa naša škola rozrástla o ozajstných prvákov. Naša pani kráľovná nás pasovala svojou ceruzou do stavu ozajstných žiakov tejto školy. Alebo nebolo to len tak jednoducho. Keďže náš patrón je sv. Jozef, snažili sme sa aspoň trošku podobať na neho. Byť spravodlivý, usilovný, trpezlivý, pracovitý, pokorný a veriť svojim kamarátom. Celý deň sme plnili úlohy, ktoré zodpovedali jeho vlastnostiam. Na záver sme zložili slávnostný sľub a odtlačkom prsta sme ho aj potvrdili.

Piatok 19. 4. 2024