2017/2018
Školské kolo
Filip Vaňo, Denis Korinek
- 3.miesto družstva
- bedminton · Školské kolo · 2017/2018
Domáce kolo
up
- 5.miesto
- Zober loptu nie drogy · Domáce kolo · 2017/2018
2016/2017
Celoštátne kolo
žiaci 6. ročníkov
- medzi 25% najúspešnejších
- Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016/2017
žiaci 4. ročníkov
- medzi 25% najúspešnejších
- Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016/2017
Okresné kolo
Slávka Triščiková
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
Lúcia Triščiková
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
Zdenka Semančíková
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
Miroslav Pekár
- Diplom
- Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
Norbert Talarovič
- Diplom
- Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
Branislav Stanko
- Diplom
- Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
Nelly Mihaliková
- Diplom
- Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
T. Dudičová, Z. Semnčíková, K. Genčúrová, T. Baňasová, A. Hrabčáková, L. Džubáková, V. Kravcová, D. Čekanová, S. Štofaníková, N. Karaffová
- 5.miesto
- Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016/2017
B. Stanko, T. Šulík, Ľ. Pagurko, J. Straka, S. Pribol, S. Tkáč, D. Greš, S. Turák, F. Mišenko, D. Žilka
- 4.miesto
- Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016/2017
Školské kolo
Denis Korínek, Filip Vaňo, Michal Bilský
- 1.miesto
- Obvodné kolo školskej ligy v stolnom tenise · Školské kolo · 2016/2017
2015/2016
Celoštátne kolo
žiaci 8. ročníkov
- medzi 25% najúspešnejších
- Komparo testy · Celoštátne kolo · 2015/2016
žiaci 9. ročníkov
- medzi 25% najúspešnejších
- Komparo testy · Celoštátne kolo · 2015/2016
Krajské kolo
tím Primaškolák
- 2.miesto
- Firs lego league 2015 · Krajské kolo · 2015/2016
Prihlásenie
Zvonenia
Piatok 29. 3. 2024Kalendár
- mar
- 29
- Veľký piatok
- 29. 3.
- Sviatok
- apr
- 01
- Veľkonočný pondelok
- 1. 4.
- Sviatok
- apr
- 02
- Veľkonočné prázdniny
1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 2. 4.
- Vyučovacie voľno
- Veľkonočné prázdniny
- apr
- 09
- Pytagoriáda - okresné kolo
- 9. 4.
0-3 - Iná udalosť
- apr
- 09
- Deň otvorených dverí v Súkromnej ZŠ pre záujemcov o štúdium na našej škole
- 9. 4.
8:00-12:00 - Školská udalosť
- apr
- 10
- Pytagoriáda - okresné kolo
- 10. 4.
0-3 - Iná udalosť
- apr
- 12
- Jarné upratovanie
1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 12. 4.
3-5 - Školská udalosť
- Jarné upratovanie
- apr
- 15
- Zber papiera
- 15.-26. 4.
- Iná udalosť