• "Zober loptu, nie drogy"

• Tento školský rok 2018/2019 sa žiaci 8.A a 9.A zapojili do projektu „Zober loptu, nie drogy“. Cieľom projektu bolo presvedčiť deti o tom, že je lepšie vziať do ruky loptu, nie drogu. Aktívne sa stretávali školy - SZŠ Sabinov, ZŠ Šarišské Michaľany, ZŠ Medzany a ZŠ Plaveč. Raz do mesiaca, stále na inej škole sa konal turnaj vo vybíjanej. Okrem toho, že sa žiaci zdokonaľovali v tejto hre, tak získali nové skúsenosti a priateľstvá. Stretnutia boli veľmi zaujímavé a žiaci sa na nich tešili. Posledné stretnutie sa uskutočnilo 12.06.2019, ktoré bolo ukončené ocenením žiakov. Veríme, že aj budúci školský rok budeme mať príležitosť zúčastniť sa tohto športového podujatia a športom plnohodnotne podporiť filozofiu projektu.

Sobota 20. 4. 2024