• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2016 / 2017

      • Celoštátne kolo

          • žiaci 4. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016 / 2017
      • Okresné kolo

          • Slávka Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Lúcia Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Zdenka Semančíková

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Miroslav Pekár

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Norbert Talarovič

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Branislav Stanko

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • Nelly Mihaliková

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • T. Dudičová, Z. Semnčíková, K. Genčúrová, T. Baňasová, A. Hrabčáková, L. Džubáková, V. Kravcová, D. Čekanová, S. Štofaníková, N. Karaffová

          • 5.miesto
          • Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016 / 2017
          • B. Stanko, T. Šulík, Ľ. Pagurko, J. Straka, S. Pribol, S. Tkáč, D. Greš, S. Turák, F. Mišenko, D. Žilka

          • 4.miesto
          • Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016 / 2017
      • Školské kolo

          • Denis Korínek, Filip Vaňo, Michal Bilský

          • 1.miesto
          • Obvodné kolo školskej ligy v stolnom tenise · Školské kolo · 2016 / 2017
      • 2015 / 2016

      • Celoštátne kolo

          • žiaci 8. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2015 / 2016
          • žiaci 9. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2015 / 2016
      • Krajské kolo

          • tím Primaškolák

          • 2.miesto
          • Firs lego league 2015 · Krajské kolo · 2015 / 2016
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Piatok 22. 2. 2019
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 42081602
      • 2022546592
      • SK6809000000000505663950
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: 0915949733 Zástupkyňa riaditeľky: 0905957166 Platby: 0908082633
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

    • Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník
    • Karneval 1.-4. ročník
    • Lyžiarský kurz - 1.-3. ročník
    • Školský ples "2019"
    • Korčuliarsky kurz
    • Imatrikulácia 1.A
    • Výlet Bratislava
    • Škola v prírode
    • Slávik školské kolo