2023/2024
Okresné kolo
Emma Červeňáková
- 1.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2023/2024
Ema Hamajdáková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2023/2024
Leo Varga
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2023/2024
2022/2023
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Miriam Červenková
- 1.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Laura Štofaníková
- 1.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Eliška Pavuková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Emma Červeňáková
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Domáce kolo
Megan Kužmová
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2022/2023
Leo Varga
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2022/2023
Tomáš Trudič
- 2.miesto
- Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2022/2023
2021/2022
Regionálne kolo
Noemi Talarovičová
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Regionálne kolo · 2021/2022
Celoštátne kolo
Tomáš Trudič; Martin Seman; Štefan Roba
- 3.miesto
- Robocup 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
Krajské kolo
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
Lianna Tara Rose
- 2.miesto
- Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
Okresné kolo
Leo Varga
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Leo Varga
- 3.miesto
- Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Dávid Červeňák
- 2.miesto
- 68. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2021/2022
Prihlásenie
Zvonenia
Utorok 19. 3. 2024Kalendár
- mar
- 19
- Divadlo Viola
7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 19. 3.
2-6 - Kultúrne podujatie
- Divadlo Viola
- mar
- 19
- Návšteva filmového predstavenia
1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A - 19. 3.
2-5 - Kultúrne podujatie
- Návšteva filmového predstavenia
- mar
- 19
- Sviatok sv. Jozefa - sv. omša, kultúrne podujatie
1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 19. 3.
0-1 - Školská udalosť
- Sviatok sv. Jozefa - sv. omša, kultúrne podujatie
- mar
- 20
- Testovanie 9
9. A, 9. B - 20. 3.
1-4 - Školská udalosť
- Testovanie 9
- mar
- 20
- Ortodoxná synagóga v Prešove
7. A, 8. A - 20. 3.
0-5 - Exkurzia
- Ortodoxná synagóga v Prešove
- mar
- 20
- Externé testovanie - väzni
- 20.-21. 3.
0-5 - Iná udalosť
- mar
- 22
- Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo
- 22. 3.
0-6 - Iná udalosť
- mar
- 27
- Oceňovanie učiteľov a zamestnancov školstva - Riaditeľské voľno
- 27. 3.
- Vyučovacie voľno