•  

      Milí rodičia,

      predkladáme Vám plán práce školy na školský rok 2016/2017. Plán má informatívny charakter. Škola si vyhradzuje právo na zmeny termínov v pláne, a to predovšetkým kurzov v závislosti od voľných termínov ubytovacích zariadení, plavárne a tiež v závislosti od počasia. Za pochopenie Vám ďakujeme.

       

                                                                                  September

                                       Školský rok 2016/2017 – Rok čitateľskej gramotnosti
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
            1 2 3 4

      5 

      Sv. omša; otvorenie šk. roka 2016-2017 (zodp.: triedni učitelia)  

      6

       Triednické hodiny (1. - 3.) - preberanie učebníc a pomôcok, poučenie o 

      BOZP, školský poriadok (zodp.: triedni učitelia)

      7 8 9 10 11

      12 

      Zber gaštanov - platné do odvolania (zodp.: Ľ. Urdzík)

      13

      Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

       

      14

       Projekt „Záložka do knihy spája školy (zodp.: K. Spišaková)

      15

      16

       Imatrikulácia - 1. ročník + noví žiaci; OČAP – 2. stupeň (zodp.: J. Klocová; J. Červeňák)

      17 18
      19

      20 

      Rodičovské združenie – 2. stupeň (zodp.: S. Urdzíková)

      21

      22 

      Rodičovské združenie – 1. stupeň; 17:30 – 1. zasadnutie Klubu rodičov (zodp.: S. Urdzíková, L. Zaletová)

      23 24 25

      26

      Európsky deň jazykov (zodp.: E. Baronová)

      27 28

      29

      1. zasadnutie Rady školy (zodp.: M. Matisovská)

      30    
      Október
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
               

      1

       Jesenný festival (zodp.: M. Drutárovská, A. Antolová)

      2
      3

      Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      5 6 7 8 9

      10

       Svetový deň duševného zdravia (zodp.: J. Ondášová)

      11 12 13 14 15 16

      17

       Zber papiera (zodp.: Ľ. Urdzík); Svetový deň zdravej výživy (zodp.: vedúca školskej  jedálne) + tematicky zameraný 

      18

       Zber papiera

      19

       Zber papiera

      20 

      Konert Integrácia; Program pre starých rodičov (zodp.: J. Kolárčik, triedni učitelia 1. stupňa); Zber papiera

      21 

      Zber papiera - ukončenie

      22 23

      24

      Medzinárodný deň školských knižníc (zodp.: D. Dziaková)

      25

      26

       

      27

       Noc v škole 1. - 2. ročník (zodp.: M. Novická); Ukončenie projektu „Záložka do knihy spáj školy“ (zodp.: K. Spišaková) 

      28

      Jesenné prázdniny

      29 30

      31

      Jesenné prázdniny

                 
      Mesiac úcty k starším – spolupráca s domovmi - rozhovor, pomoc, čítanie, program – počas celého mesiaca
      November
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
       

      1

       

      2 3 4 5 6
      7

      8

      Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      9 10

      11

      Noc v škole – 3. - 4. ročník (zodp. M. Matisovská)

      12 13

      14

      Týždeň digitálnych zručností; bezpečne na internete (zodp.: A. Štofániková)

      15 

      2. zasadnutie Pedagogickej rady – štvrťročná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      16 17 18 19 20

      21

       Týždeň boja proti drogám (zodp.: J. Ondášová)

      22 

      Triedne aktívy (zodp.: triedni učitelia)

      23

       Testovanie 5 (zodp.: A. Štofániková)

      24 25 26 27

      28

       Advent (zodp.: M. Novická; M. Nováková)

      29 30        
      14. - 18. 11. - Týždeň digitálnych zručností; 21. - 25. 11. - Týždeň boja proti drogám
      December
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
           

      1

      Vyhlásenie súťaže o najkrajšiu vianočnú dekoráciu (zodp.: vychovávateľky)

      2

       Vyhlásenie zbierky pre charitu (zodp.: M. Nováková)

      3 4

      5

      Sv. Mikuláš (zodp.: J. Červeňák)

      6

      Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      7 8 9 10 11
      12 13 14 15

      16

       Vianočná akadémia (zodp.: J. Ondášová)

      17 18

      19

       Korčuliarsky kurz pre 1. - 7. ročník/Finančná gramotnosť (zodp.: J. Červeňák, J. Kolárčik)

      20

      Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu vianočnú dekoráciu (zodp.: vychovávateľky)

      21

      Duchovná obnova (zodp.: M. Nováková)

      22

      Triednické hodiny; Duchovná obnova (zodp.: triedni učitelia; M. Nováková)

      23

       Vianočné prázdniny

      24 25

      26

       Vianočné prázdniny

      27

       Vianočné prázdniny

      28

       Vianočné prázdniny

      29

       Vianočné prázdniny

      30

       Vianočné prázdniny

      31  
      19. 12. - 22. 12. - Korčuliarsky kurz a kurz finančnej gramotnosti
      Január
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
                  1

      2

      Vianočné prázdniny

      3

      Vianočné prázdniny

      4

      Vianočné prázdniny

      5

      Vianočné prázdniny

      6 7 8

      9

       Požehnanie tried (zodp.: M. Nováková)

      10

      Pracovná porada; Šaliansky Maťko – školské kolo (zodp.: S. Urdzíková, M. Matisovská)

      11 12 13 14 15
      16 17 18 19 20 21 22
      23

      24

       3. zasadnutie Pedagogickej rady – polročná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      25 26 27 28 29
      30 31          
      Február
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
          1 2

      3

      Polročné prázdniny

      4 5
      6

      7

       Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      8 9 10 11 12

      13

       Lyžiarsky kurz 1. - 3. ročník (zodp.: J. Červeňák)

      14

      Lyžiarsky kurz 1. - 3. ročník (zodp.: J. Červeňák)

      15

      Lyžiarsky kurz 1. - 3. ročník (zodp.: J. Červeňák)

      16

      Lyžiarsky kurz 1. - 3. ročník (zodp.: J. Červeňák)

      17

      Lyžiarsky kurz 1. - 3. ročník (zodp.: J. Červeňák)

      18 19
      20 21 22 23

      24 

      Karneval; Ples (zodp.: J. Klocová; J. Komárová)

      25 26

      27

      Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník (zodp.: M. Drutárovská)

      28

      Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník (zodp.: M. Drutárovská)

               
      Marec
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
         

      1

      Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník (zodp.: M. Drutárovská)

      2

      Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník (zodp.: M. Drutárovská)

      3

      Lyžiarsky kurz 4. - 9. ročník (zodp.: M. Drutárovská)

      4 5

      Jarné pázdniny

      6

      Jarné pázdniny

      7

      Jarné pázdniny

      8

      Jarné pázdniny

      9

      Jarné pázdniny

      10

      11 12

      13

      Vyhlásenie súťaže o najkrajšiu veľkonočnú dekoráciu; Deviatnik k sv. Jozefovi (zodp.: vychovávateľky; S. Urdzíková)

      14

      Pracovná porada; Hviezdoslavov Kubín – školské kolo (zodp.: S. Urdzíková, M. Matisovská, J. Ondášová)

      15 16 17 18 19

      20

       Sv. omša; Kultúrne podujatie (zodp.: J. Ondášová, M. Jenčová)

      21

      Pôst; triedne aktívy (zodp.: M. Jenčová, J. Kolárčik, triedni učitelia)

      22 23

      24

      Deň zápasu za ľudské práva (zodp.: triedni učitelia)

      25 26
      27

      28 

      Deň zápasu za ľudské práva (zodp.: triedni učitelia)

      29 Čitateľský maratón (zodp.: D. Dziaková) 30 31    
      Marec mesiac knihy – triedne i školské aktivity počas celého mesiaca; v rámci Dňa zápasu za ľudské práva - spoznávanie 
      Apríl
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
                1

      2

      Popoludnie v SZŠ (zodp.: S. Urdzíková)

      3

      Týždeň zdravia (zodp.: triedni učitelia)

      Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      5

      Testovanie 9 (zodp.: A. Štofániková)

      6

      Ochutnávka jedál zdravej výživy (zodp.: vedúca ŠJ, V. Urdzíková)

      7

      Svetový deň zdravia;  Zápis do 1. ročníka (zodp.: Ľ. Daráková, S. Urdzíková)

      8 9

      10

      Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu veľkonočnú dekoráciu (zodp.: vychovávateľky)

      11

      Krížová cesta; Duchovná obnova (zodp.: M. Nováková)

      12

      Krížová cesta; Duchovná obnova (zodp.: M. Nováková)

      13

      Veľkonočné prázdniny

      14

      Veľkonočné prázdniny

      15 16

      17

      Veľkonočné prázdniny

      18

      Veľkonočné prázdniny

      19

      Plavecký kurz pre 1. - 6. ročník (zodp.: Š. Brajerčíková)

      20

      Plavecký kurz pre 1. - 6. ročník (zodp.: Š. Brajerčíková)

      21

      Deň Zeme; Slávik 2016; Plavecký kurz  (zodp.: J. Klocová, J. Kolárčik, M. Kolárčiková)

      22 23

      24

      Zber papiera (zodp.: V. Urdzíková, Ľ. Urdzík); Peru - štyri strany sveta (zodp.: M. Hoľko);  Plavecký kurz

      25

      4. zasadnutie Pedagogickej rady – trištvrťročná porada (zodp.: s. Urdzíková); Zber papiera;  Plavecký kurz

      26

      Zber papiera

      27

      Zber papiera

      28

      Zber papiera; Noc v škole 2. stupeň (zodp.: J. Kolárčik)

      29 30
      Máj
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
      1

      2

      Prezentácie ročníkových prác; Pracovná porada (zodp.: triedni učitelia, S. Urdzíková)

      3 4 5

      6

      8. školský ples (zodp.: V. Urdzíková)

      7
      8 9 10 11 12 13 14

      15

      Týždeň mlieka (zodp.: vedúca ŠJ + triedni učitelia)

      16

      Triedne aktívy (zodp.: triedni učitelia)

      17

      Svetový deň mlieka (zodp.: triedni učitelia)

      18 19

      20

      Deň rodiny (zodp.: M. Novická, M. Matisovská)

      21

      22 

      Škola v prírode (zodp.: S. Urdzíková)

      23 

      Škola v prírode (zodp.: S. Urdzíková)

      24 

      Škola v prírode (zodp.: S. Urdzíková)

      25 

      Škola v prírode (zodp.: S. Urdzíková)

      26 

      Škola v prírode (zodp.: S. Urdzíková)

      27 28
      29 30 31        
      Jún
      Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
           

      1

      MDD (zodp.: J. Klocová, I. Hétharšiová)

      2 3 4
      5

      6

      Pracovná porada (zodp.: S. Urdzíková)

      7 8 9 10 11
      12 13 14 15 16 17 18
      19 20

      21

      Školské výlety (zodp.: triedni učitelia)

      22

      Školské výlety (zodp.: triedni učitelia)

      23

      Školské výlety (zodp.: triedni učitelia)

      24 25

      26

      Školské výlety (zodp.: triedni učitelia)

      27

      5. zasadnutie Pedagogickej rady – koncoročná porada; triednické hodiny (zodp.: S. Urdzíková, triedni učitelia)

      28

      Triednické hodiny (zodp.: triedni učitelia)

      29

      OČAP; didaktické hry (zodp.: J. Červeňák, J. Klocová)

      30

      Sv. omša; odovzdávanie vysvedčení (zodp.: J. Ondášová, M. Nováková, S. Urdzíková)

      Hurá! Prázdniny!  
                   
                   

       

      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 22. 1. 2018